امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری میان دانشگاه شهید چمران اهواز و هیات ورزش‌های همگانی استان

شناسه : 5067852

امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری میان دانشگاه شهید چمران اهواز و هیات ورزش‌های همگانی استانامضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری میان دانشگاه شهید چمران اهواز و هیات ورزش‌های همگانی استان

 

 

 

با هدف تحول، تعمیم و روزآمد کردن فعالیت‌های ورزشی، تفاهم‌نامه‌ی همکاری میان دانشگاه شهید چمران اهواز و هیات ورزش‌های همگانی استان خوزستان، منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، این تفاهم‌نامه عصر روز گذشته در نشستی با حضور دکتر غلامحسین خواجه رئیس این دانشگاه و امید حاجتی رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان خوزستان امضا شد.

دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز پیش از امضا این تفاهم‌نامه تاکید کرد: همکاری با هیات ورزش‌های همگانی که ارتباطی مستقیم با جامعه دارد جزو مسئولیت‌های اجتماعی دانشگاه است.

امید حاجتی رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان خوزستان نیز بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در پیشبرد برنامه‌های این هیات، تاکید کرد.  

وی افزود: دانشگاه شهید چمران اهواز در سال‌های اخیر به عنوان یک دانشگاه پیشرو مسایلی از جمله سیل، بیماری کرونا و ریزگردها را به خوبی مورد بررسی قرار داده و بازوی علمی سازمان‌ها در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های متنوع اجرایی بوده است.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان خوزستان تاکید کرد: با فعال کردن ظرفیت‌های علمی استادان و دانشجویان و ارائه مقالات علمی پژوهشی در ترویج فرهنگ ورزش‌های همگانی، می‌توان سلامت جسمی و نشاط اجتماعی را به مردم خوزستان هدیه داد.

حاجتی، گفت: تعامل دانشگاه شهید چمران اهواز با هیات ورزش‌های همگانی قطعا در سلامت جسمی و نشاط اجتماعی چهار میلیون و ۸۰۰ هزار خوزستانی موثر است.

همکاری‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی در زمینه‌های مرتبط با اهداف و برنامه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز و هیات ورزش‌های همگانی استان خوزستان، موضوع این تفاهم‌نامه است.

از جمله اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان به ایجاد زمینه‌های همکاری برای توسعه ورزش‌های همگانی، برقرای تعامل موثر بین دانشگاه و هیات ورزش‌های همگانی برای بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود، استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در رشته‌های ورزش همگانی، توسعه زمینه‌های پژوهندگی و تقویت روحیه پژوهشی و گسترش دانش، بینش و مهارت انسانی در زمینه علوم ورزشی به ویژه ورزش همگانی و فعالیت بدنی و... از اهداف این تفاهم‌نامه است.

همکاری در فعال نمودن رشته‌های تحت پوشش فدراسیون به‌عنوان انجمن یا کمیته ورزشی مربوطه دانشجویی، همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری، داوری، کارگاه و سمینار، همکاری با فدراسیون و هیات‌ها در راستای شناسایی و استعدادیابی ورزشکاران از جمله تعهدات دانشگاه شهید چمران اهواز، در این تفاهم‌نامه است.

همچنین همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی، مربیگری ، داوری، کارگاه برای معلمان، دانشجویان، اساتید و کارکنان با اعمال 50 درصد هزینه ویژه دانشجویان، همکاری فنی در برگزاری جشنواره‌های ورزش همگانی و مسابقات رشته‌های تحت پوشش، همکاری در تامین و تبادل نیروی تخصصی و کارشناسی مورد نیاز برنامه‌ها و رویدادهای ورزش همگانی در دانشگاه و.... نیز جزو تعهدات هیات ورزش همگانی استان خوزستان در تفاهم‌نامه با دانشگاه شهید چمران اهواز است.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.